Sdílejte radost s HoppyGo!

Sdílení je radost! - To je heslo, které u nás v HoppyGo zaznívá po celý rok. A před svátky bude slyšet častěji. Chceme totiž sdílet radost nejen mezi sebou, ale i s dětmi a seniory, co svátky nemůžou oslavit se svými vlastními rodinami.

Copyright © - HoppyGo - 2017

Jak můžete sdílet radost?

Každá výpůjčka teď přiveze radost

Nejen vám, ale i do dětských domovů a domovů pro seniory! Všechny provize z hoppy výpůjček, co proběhnou od 20. listopadu do 20. prosince, totiž věnujeme na jejich podporu. Jednoduše tedy každá výpůjčka veze radost dětem a seniorům :)
Radost sbíráme i od vás

V podobě hraček a knížek, které do domovů věnujeme. Takže jestli máte doma nepotřebné dětské hračky a časopisy nebo knížky, sem s nimi! Seniory zas potěší knížka, křížovka, stolní hra. Všechny dárky, které nám pošlete, v lednu odvezeme do dětských domovů a domovů pro seniory. Jako dobrovolný pomocník se nám přihlásil brouk Hugo, který bude radost sbírat a potom i rozvážet!


Jak můžete sdílet radost?


Naplňte HugaPůjčujte si na HoppyGo auta
Pošlete dárky poštou
Přineste dárky osobně

Jako poděkování za to, že sdílíte radost, od nás dostanete speciální promokód. Využijete ho třeba až s autem z HoppyGo pojedete pro svoje dárky nebo na lyže. Stačí, když nám u dárku necháte kontakt na sebe.

Dárky sbíráme od 20. listopadu do 20. prosince a v lednu je s Hugem rozvezeme do domovů. Chcete být u toho, pomoci nám nebo se pozdravit s dětmi a seniory? 

Napište nám to!


Komu radost předáme?

#sdilenijeradost

#vanocesHoppy


Partner pro radost